Menu Sluiten

Band stoten

Bandstoten 2026-2027 per 5-10-2026
Pos.NaamAanvang MoyTe makenGemaaktBeurtenHuidig Moyenne% CarambolesPartij MoyenneGespeeldTotaal PuntenWinst PartijenRemise PartijenVerloren PartijenMax beurtenHoogste serie
1Rut Kroon0.6001854531.0191.0001.20033630004
2Cor Bos0.8672675800.9380.9621.23833220017
3Gerard v/d Poel0.4331337640.5780.9490.92933010203
4Ronald Sondervan0.5671743870.4940.8430.60732920015
5Anne Vellinga0.3331025670.3730.8330.41732920103
6Minh Vu 1.60048133791.6840.9241.880328102010
7Thijs Koopmans0.5671742740.5680.8240.68032820105
8George Stokman0.7672359840.7020.8550.84632710114
9Leen Vermeer0.6672040420.9521.0001.00022420004
10Martin van Dissel0.5001538600.6330.8440.92932400214
11Leo Zaaijer0.4671432700.4570.7620.70032410114
12Freek Grit0.9332862780.7950.7381.00032310115
13Pietje Grit0.7672345660.6820.6520.95832110205
14Justus Tienstra0.6331933480.6880.8680.95021910105
15Wouter Allaart0.6672033440.7500.8251.00021810106
16Willem Huisman1.1003358481.2080.8791.50021700205
17Trees de Graaf 0.4671421430.4880.7500.60921710104
18Ton Arzbach0.7002139770.5060.6190.66731700214
19Joop Kok0.9672943510.8430.7411.16021610104
20Frans Werkhoven0.7332240830.4820.6060.62531600214
21Klaas Kettenis0.4331313200.6501.0000.65011210005
22Leo van Gelder0.8332522280.7860.8800.7861800103
Competitiegemiddelde : 0.733Hoogste serie = 10